Supplies - 370180-2020
Lithuania-Palanga: Furniture
2020/S 152-370180
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Palangos Kurhauzo medinės dalies reprezentacinės (ceremonijų) salės ir biuro baldų komplektų pirkimas
II.1.2)Main CPV code
39100000 Furniture
II.1.4)Short description:
— I pirkimo dalis. Reprezentacinės (ceremonijų) salės baldų komplekto pirkimas,
— II pirkimo dalis. Biuro baldų pirkimas.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Palangos Kurhauzo medinės dalies reprezentacinės (ceremonijų) salės baldų komplekto pirkimas
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
1) posėdžių (vestuvių ceremonijų) stalas. Kiekis – 1 vnt.;
2) stalas. Kiekis – 2 vnt.;
3) komoda. Kiekis – 2 vnt.;
4) tribūna. Kiekis – 1 vnt.;
5) vienvietis vėliavos stovas. Kiekis – 3 vnt.;
6) kėdė. Kiekis – 46 vnt..;
7) kėdė prie posėdžių stalo. Kiekis – 4 vnt.;
8) minkštasuolis (verandoje). Kiekis – 4 vnt.;
9) staliukas prie minkštasuolio. Kiekis – 2 vnt.;
10) radiatoriaus uždengimas. Kiekis – 5 vnt.;
11) drabužių spinta. Kiekis – 1 vnt.;
12) pastatomas veidrodis su rėmu. Kiekis – 1 vnt.;
13) drabužių kabykla su laikikliu skėčiams. Kiekis – 1 vnt.;
14) minkštasuolis (vestibiulyje). Kiekis – 1 vnt.
Palangos Kurhauzo medinės dalies biuro baldų komplekto pirkimas
Lot No: 2
39130000 Office furniture
1) sulankstomas stalas. Kiekis – 10 vnt.;
2) sulankstomas baro stalas. Kiekis – 6 vnt.;
3) užtvarinis stulpelis su juosta. Kiekis – 12 vnt.
Grimerinė:
4) grimerinės stalas. Kiekis – 7 vnt.;
5) grimerinės kėdės. Kiekis –14 vnt.;
6) drabužių kabykla su veidrodžiu. Kiekis – 1 vnt.
Darbo kabinetai:
7) darbo stalas. Kiekis – 18 vnt.;
8) stalčių blokas. Kiekis – 18 vnt.;
9) daiktadėžė. Kiekis – 18 vnt.;
10) kanceliarinė spinta. Kiekis –24 vnt.;
11) rūbų spinta. Kiekis – 12 vnt.;
12) darbo kėdė. Kiekis – 18 vnt.;
13) konferencinė kėdė. Kiekis – 18 vnt.;
14) minkštasuolių komplektas. Kiekis – 12 vnt.;
15) kanceliarinė spinta (II aukštas). Kiekis – 12 vnt.
Repeticijų salė:
16) veidrodis. Kiekis – 17 vnt.;
17) drabužių kabykla, montuojama ant sienos. Kiekis – 5 vnt.;
18) konferencinė kėdė. Kiekis – 80 vnt.;
19) kavos staliukas. Kiekis – 2 vnt.;
20) dvivietis minkštasuolis. Kiekis – 2 vnt.;
21) vienvietis minkštasuolis. Kiekis – 4 vnt.;
22) minkštasuolis su atlošu. Kiekis – 12 vnt.;
23) sudedama, mobili šokių guminė danga. Kiekis – 1 vnt.;
24) choro laiptai. Kiekis – 6 vnt.;
25) virtuvės komplektas. Kiekis – 2 vnt.;
26) metalinės sandėliavimo lentynos. Kiekis – 6 vnt.;
27) archyvo stelažai. Kiekis – 9 vnt..