Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
TARIFINIO REGULIAVIMO SRITIES SISTEMŲ GRUPĖS (TARES) TOBULINIMO BEI PRIEŽIŪROS IR PALAIKYMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos Tarifinio reguliavimo srities sistemų grupės (TARES) tobulinimo bei priežiūros ir palaikymo paslaugos. Tobulinimo ir tobulinimo pakeitimų paslaugos teikimo pradžia – sutarties įsigaliojimo data, pabaiga – ne vėlesnė nei 2024 m. gruodžio 1 d. Priežiūros ir palaikymo paslaugų teikimo pradžia – ne anksčiau nei 2023 m. kovo 27 d. , 36 mėnesių laikotarpiu. Pirkimui skirta 965 000,00 Eur su PVM
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: