Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Techninių darbo projektų parengimo paslauga
II.1.2)Code CPV principal71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
II.1.4)Description succincte:
Kėdainių rajono savivaldybės administracija (toliau - perkančioji organizacija) numato įsigyti melioracijos griovio ir sausinimo sistemų griovių keturis techninius darbo projektus. Pirkimas skaidomas į keturias dalis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Kėdainių rajono savivaldybės Langakių kadastrinės vietovės melioracijos griovio Ž-2 ir jame esančių statinių techninis darbo projektas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
II.2.4)Description des prestations:
Kėdainių rajono savivaldybės Langakių kadastrinės vietovės Griovio Ž-2 ir jame esančių statinių techninis darbo projektas. Projektuojamų darbų apintys: remontuojamų griovių ilgis – 1.988 km; remontuojamų pralaidų skaičius – 1 vnt.; remontuojamų drenažo žiočių skaičius – 26 vnt.
Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos kadastrinės vietovės Obelies sausinimo sistemos griovių ir juose esančių statinių techninis darbo projektas
Lot nº: 2
Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos kadastrinės vietovės, Obelies s.s. Griovio Nr.2 ir Griovio Nr.1, griovio Nr.1-1 ir juose esančių statinių techninis darbo projektas. Projektuojamų darbų apintys: remontuojamų griovių ilgis – 4.016 km; remontuojamų pralaidų skaičius – 4 vnt.; remontuojamų drenažo žiočių skaičius – 41 vnt.
Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos ir Pagirių kadastrinių vietovių Obelies sausinimo sistemos griovių ir juose esančių statinių techninis darbo projektas
Lot nº: 3
Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos ir Pagirių kadastrinės vietovės, Obelies s.s. Griovio Nr.2, Griovio Ž-1, Aristavo up., Aristavėlio up ir juose esančių statinių techninis darbo projektas. Projektuojamų darbų apimtys: remontuojamų griovių ilgis – 7.349 km; remontuojamų pralaidų skaičius – 10 vnt.; remontuojamų drenažo žiočių skaičius – 50 vnt.; remontuojamų tiltų skaičius – 1vnt.
Kėdainių rajono savivaldybės Vainikų ir Keleriškių kadastrinių vietovių Upytės sausinimo sistemos griovių juose esančių statinių techninis darbo projektas
Lot nº: 4
Kėdainių rajono savivaldybės Vainikų ir Keleriškių kadastrinės vietovės, Upytės s.s. Griovio U-1, U-2, U-3, U-4, U-6, Upytės up., ir juose esančių statinių techninis darbo projektas. Projektuojamų darbų apimtys: remontuojamų griovių ilgis – 5.801 km; remontuojamų pralaidų skaičius – 10 vnt.; remontuojamų drenažo žiočių skaičius – 74 vnt.