Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
VALSTYBINĖS REIKŠMĖS KELIŲ ELEKTROS TINKLO IR ĮRANGOS REMONTO PASLAUGOS
II.1.2)Code CPV principal51110000 Services d'installation de matériel électrique
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
I dalis - Valstybinės reikšmės kelių elektros tinklo ir įrangos remonto paslaugos Vakarų Lietuvos regione (Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskrityse)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)51110000 Services d'installation de matériel électrique
II.2.4)Description des prestations:
II dalis - Valstybinės reikšmės kelių elektros tinklo ir įrangos remonto paslaugos Pietų Lietuvos regione (Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse)
Lot nº: 2
III dalis - Valstybinės reikšmės kelių elektros tinklo ir įrangos remonto paslaugos Rytų Lietuvos regione (Vilniaus ir Utenos apskrityse)
Lot nº: 3
IV dalis - Valstybinės reikšmės kelių elektros tinklo ir įrangos remonto paslaugos Šiaurės Lietuvos regione (Panevėžio ir Šiaulių apskrityse)
Lot nº: 4