Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vieningos iždo sąskaitos informacinės sistemos techninės priežiūros paslaugos
II.1.2)Code CPV principal72220000 Services de conseil en systèmes informatiques et conseils techniques
II.1.4)Description succincte:
1. Pirkimo objektas – Vieningos iždo sąskaitos informacinės sistemos (toliau - VIKSVA IS) sukūrimo ir diegimo techninės priežiūros paslaugos.
2. Paslaugos apima VIKSVA IS kūrimo ir diegimo paslaugų techninės priežiūros paslaugas.
3. VIKSVA IS diegimo paslaugų pirkimas CVP IS priemonėmis paskelbtas 2021 m. spalio d. 25 d. https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-670315.
4. Vadovaujantis IVPK patvirtintų Projektų, kurių įgyvendinimo metu kuriamos elektroninės paslaugos ir informacinių technologijų sprendimai, techninės priežiūros rekomendacijų 33.9.2 papunkčiu, Konkurso pasiūlymą teikiantys dalyviai negali būti nustatyti viešojo pirkimo "VIKSVA IS informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas“ laimėtojais.
5. VIKSVA IS techninės priežiūros paslaugų teikimo sutartis negali būti sudaryta anksčiau nei bus sudaryta Vieningos iždo sąskaitos informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugų sutartis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72220000 Services de conseil en systèmes informatiques et conseils techniques
II.2.4)Description des prestations:
1. Pirkimo objektas – VISKVA IS sukūrimo ir diegimo techninės priežiūros paslaugos.