Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal50532300 Services de réparation et d'entretien de générateurs
II.1.4)Description succincte:
Stichting Wageningen Research heeft een 5 jarige overeenkomst (inclusief mogelijke verlengingen) afgesloten met Enercon GmbH voor onderhoud aan de E70 windturbines van WR in Flevoland. Uit marktonderzoek blijkt dat er geen andere aanbieders zijn die een aanbieding kunnen doen onder de voorwaarden die Wageningen Research stelt.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De opdracht behelst alle technische werkzaamheden aan een 20-tal Enercon E70 windturbines, gelegen direct ten oosten van de A6 ter hoogte van de Runder- en Edelhertweg. voor een looptijd van 5 jaar, te weten: gepland onderhoud, signaleren van storingen, opvolgen van storingen, (specialistische) reparaties, update en functionerend onderhoud van software voor aansturing op energiemarkten, afschakelen van de turbines bij onderhoud netwerk, wettelijke taken rondom veiligheid, op voorraad houden en verkrijgen van onderdelen en benodigde expertise, coördineren kraanwerkzaamheden en bladonderhoud.