Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Europese aanbesteding selectie architect nieuwbouw Baanbrekers
Numéro de référence: 1680103
II.1.2)Code CPV principal71200000 Services d'architecture
II.1.4)Description succincte:
Met de selectie is aanbesteder op zoek naar architect. Het gaat hierbij om het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. Daarnaast behoord het voorbereidend onderzoek en het opstellen van slooptekeningen tot de werkzaamheden.
De nieuwbouw van Baanbrekers komt aan de Zanddonkweg 14 in Waalwijk. De ambitie is om juni 2022 te starten met het ontwerptraject, om medio oktober 2023 te kunnen starten met de realisatiefase zodat de oplevering plaats kan vinden eind 2024 / begin 2025.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71400000 Services d'urbanisme et d'architecture paysagère
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: EMVI / Pondération: 0
Prix - Pondération: 0