Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Servicii de informare, promovare și publicitate prin intermediul unui cotidian local
Numéro de référence: 4652660/2022/II/1
II.1.2)Code CPV principal79341000 Services de publicité
II.1.4)Description succincte:
Prin acest contract autoritatea contractanta doreste achizitionarea de informare, promovare și publicitate prin intermediul unui cotidian local
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Cantitati minime si maxime ale acordului-cadru care urmeaza a fi incheiat:
- minim 60.800 cm2
- maxim 64.000 cm2