Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Bereiden van schoolmaaltijden
Numéro de référence: SUI-2022/001-F03_0
II.1.2)Code CPV principal55510000 Services de cantine
II.1.4)Description succincte:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Bereiden van schoolmaaltijden en diensten ter plaatse voor leerlingen en personeelsleden secundair onderwijs (één enkele campus in Onze-Lieve-Vrouw-Waver).
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)55523000 Services traiteur pour autres entreprises ou autres institutions
55523100 Services de restauration scolaire
55524000 Service traiteur pour écoles
II.2.4)Description des prestations:
Oproep tot aanvraag deelneming - Bereiden van schoolmaaltijden