Suède-Norrköping: Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
2022/S 130-370321
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Besiktningstjänster inom lekmiljöer och utegym
Numéro de référence: KS 2022/0321
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Norrköpings kommun i samarbete med Söderköpings kommun och Finspångs kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling av ramavtal avseende besiktningstjänster inom lekmiljör och utegym.
Upphandlingen avser ramavtal med tre (3) anbudsgivare, förutsatt att tre (3) anbudsgivare kvalificerar sig, där samtliga villkor för avrop är fastställda. Avtal berättigar inte automatiskt till uppdrag, utan reglerar endast villkoren för avrop.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.2.4)Description des prestations: