Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Aukštojo mokslo įstaigų dvigubų diplomų partnerysčių IT ir gyvybės mokslų srityse kūrimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo tikslas – sukurti aukštojo mokslo įstaigų dvigubų diplomų partnerystes IT ir gyvybės mokslų srityse, siekiant sudaryti galimybę šių sričių studentams pagal Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklą susitarimą bendru kreditų užskaitymo būdu išduoti Lietuvos aukštosios mokyklos kvalifikaciją suteikiantį diplomą ir užsienio šalies aukštosios mokyklos kvalifikaciją suteikiantį diplomą.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
II.2.4)Description des prestations:
Sukurti aukštojo mokslo įstaigų dvigubų diplomų partnerystes IT ir gyvybės mokslų srityse, siekiant sudaryti galimybę šių sričių studentams pagal Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklą susitarimą bendru kreditų užskaitymo būdu išduoti Lietuvos aukštosios mokyklos kvalifikaciją suteikiantį diplomą ir užsienio šalies aukštosios mokyklos kvalifikaciją suteikiantį diplomą.