II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nákup špeciálnych zariadení na skúmanie a overenie dokladov - 3
Reference number: SE-VO2-2020/003147
II.1.2)Main CPV code38636000 Specialist optical instruments
II.1.4)Short description:
Zariadenia spolu s príslušenstvom predstavujú komplexný systém určený na skúmanie dokumentov v laboratórnych podmienkach, ktoré bude v najrozsiahlejšej miere pokrývať možnosti analýzy dokumentov.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 702 260.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 4
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)38636000 Specialist optical instruments
II.2.4)Description of the procurement:
Stacionárne zariadenie spolu s príslušenstvom predstavuje komplexný systém určený na skúmanie dokumentov v laboratórnych podmienkach, ktoré bude v najrozsiahlejšej miere pokrývať možnosti analýzy dokumentov.
Prenosné zariadenia spolu s príslušenstvom predstavujú komplexný systém určený na dôkladné skúmanie dokumentov, ktoré sú svojou konštrukciou spôsobilé na transport a použitie na inom mieste určenia.
II.2.2)Additional CPV code(s)48611000 Database software package
Databáza obsahujúca informácie, popisy a zobrazenia dokladov krajín sveta cestovných pasov, ID dokladov a dokladov k motorovým vozidlám.
Dodanie systémov ovládaných pomocou počítačovej stanice, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou systému vrátane softvérového vybavenia.