II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych na potrzeby jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/11/1/20
II.1.2)Główny kod CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych na potrzeby jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 6 pakietów.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.6.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki kompatybilne z urządzeniem NucleoCounter NC-3000
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
33696300 Odczynniki chemiczne
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1.
Testy do oznaczania alkoholu
Część nr: 2
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2.
Odczynniki i alkohole do spektrofotometrii
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3.
Przeciwciała mysie do diagnostyki i badań laboratoryjnych
Część nr: 4
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4.
Zestawy do oznaczania Elisa w próbkach ludzkich
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5.
Testy do oznaczeń immunoenzymatycznych w próbkach ludzkich RUO
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6.