Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 2021-064366
II.1.2)Code CPV principal98351000 Services de gestion de parkings
II.1.4)Description succincte:
Het doel betreft het afsluiten van een nieuwe overeenkomst per 1 juli 2022 ten aanzien van werkzaamheden als het operationeel beheer van de slagboomterreinen, de parkeerhandhaving en handhaving op het Promenadegebied, het 1e lijns preventief en correctief onderhoud aan de parkeerapparatuur, de inning van naheffingsaanslagen parkeerbelasting, de afhandeling van bezwaar- en beroepschriften, de uitgifte van parkeervergunningen, -abonnementen en -ontheffingen, inclusief de bijbehorende administratie.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34926000 Équipement de contrôle des parcs de stationnement
II.2.4)Description des prestations:
Zie aanbestedingsdocument