Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Fejlesztés MVMI MS Dynamics CRM2011 rendszerében
Hivatkozási szám: EKR000190222020
II.1.2)Fő CPV-kód72212517 IT-szoftverfejlesztési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az MVMI Zrt. Microsoft Dynamics CRM2011-es rendszerében az üzlet igényeiből adódó fejlesztések elvégzése a Vállalkozótól történő
tervezői, fejlesztői, tesztelői, valamint információtechnológiai szakértői kompetencia bevonásával.
A szolgáltatással kapcsolatos részletes műszaki követelményeket a műszaki leírás tartalmazza. A műszaki leírás alapján elvégzendő
konkrét feladat a keretmegállapodás második részében a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján egy nyertes ajánlattevőtől
közvetlen megrendelésben kerül rögzítésre. Ajánlatkérőnek előre vállalt megrendelési kötelezettsége nincs.
A keretmegállapodás keretösszege: 161 000 000 forint
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Kiemelt kampányidőszaki támogatás
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)72212517 IT-szoftverfejlesztési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
- Kiemelt támogatás kampányidőszakban
- Bejelentések priorizált kezelése
- Fejlesztést igénylő adatmanipulációs feladatok elvégzése
- Adathibák javítása
- A kampányidőszakban jelentkező problémák azonnali elhárítása
- A kampányidőszakban felmerülő egyéb feladatok támogatása
MVMI CRM rendszer FPR modul továbbfejlesztése
Rész száma: 2
MVMI CRM rendszer FPR modulban:
I. fázis - 3. sprint