EHR karakterkorlát okán részletes kifejtés a KD-ban.
2. Az eljárás nyelve magyar. A dokumentumok benyújtására a Kbt. 47.§ (2) bek. alkalmazandó.
5. AK felhívja a figyelmet a Kbt. 66-67.§-okban foglaltakra.