Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
VPSP būdo taikymo tvarumo ir aplinkos gerinimo studijos parengimo paslaugos
II.1.2)Code CPV principal79419000 Services de conseil et d'évaluation
II.1.4)Description succincte:
I studijos dalimi „VPSP būdo taikymo tvarumo gerinimas“ siekiama išanalizuoti VPSP būdo taikymo potencialą bei apribojimus visose valstybės veiklos srityse; analizės pagrindu pasiūlyti kriterijus, vadovaujantis kuriais galėtų būti vertinamas valstybės veiklos sričių prioretizavimas svarstant jose VPSP būdo (jo apimties) taikymo efektyvumą; II studijos dalimi „VPSP aplinkos gerinimas“ – suformuoti teisinės aplinkos prielaidas nuosekliam ir sistemiškam VPSP būdo integravimui į strateginio valdymo sistemą šalinant sklandų integravimą galinčias paveikti, VPSP būdo taikymą ribojančias/apsunkinančias priežastis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
I pirkimo dalis - VPSP būdo taikymo tvarumo gerinimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79140000 Services de conseils et d'information juridiques
79412000 Services de conseil en gestion financière
II.2.4)Description des prestations:
Siekiama išanalizuoti VPSP būdo taikymo potencialą bei apribojimus visose valstybės veiklos srityse; analizės pagrindu pasiūlyti kriterijus, vadovaujantis kuriais galėtų būti vertinamas valstybės veiklos sričių prioretizavimas svarstant jose VPSP būdo (jo apimties) taikymo efektyvumą.
II pirkimo dalis - VPSP aplinkos gerinimas
Lot nº: 2
Suformuoti teisinės aplinkos prielaidas nuosekliam ir sistemiškam VPSP būdo integravimui į strateginio valdymo sistemą šalinant sklandų integravimą galinčias paveikti, VPSP būdo taikymą ribojančias/apsunkinančias priežastis