Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на резервни части и ремонтни услуги за 11 /единадесет/ броя служебни автомобили, собственост на Северноцентрално държавно предприятие ДП гр. Габрово - ТП ДГС „Болярка” гр. Велико Търново
II.1.2)Code CPV principal50110000 Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes
II.1.4)Description succincte:
Обект на настоящата обществена поръчка е доставка на резервни части и ремонтни услуги за 11 / единадесет / бр. моторни превозни средства, собственост на „СЦДП” ДП - Габрово, ТП ДГС „Болярка“ гр. В. Търново, за срок от 12 календарни месеца
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50110000 Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes
II.2.4)Description des prestations:
Обект на настоящата обществена поръчка е доставка на резервни части и ремонтни услуги за 11 / единадесет / бр. моторни превозни средства, собственост на „СЦДП” ДП - Габрово, ТП ДГС „Болярка“ гр. В. Търново, за срок от 12 календарни месеца.