Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kempenkind - Schoonmaak - Onderhandeling
II.1.2)Code CPV principal90919300 Services de nettoyage des écoles
II.1.4)Description succincte:
De opdracht T9713 NU - Kempenkind - St. Jan Duizel heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van schoonmaakdiensten.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Schoonmaakdiensten voor een contractduur van 10 jaar incl glasbewassing en
vloeronderhoud