Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wetenschappelijke bijstand generieke modellering van schip-schipinteractie
Numéro de référence: WL-WL_2022_02-F03_0
II.1.2)Code CPV principal71300000 Services d'ingénierie
II.1.4)Description succincte:
Het voorwerp van de opdracht is het verbeteren van de formuleringen van de schip-schip interactiekrachten in zes vrijheidsgraden voor real-time simulatietoepassingen. Onder schip-schip interactiekrachten wordt het deel van de hydrodynamische krachtwerking verstaan dat louter toe te schrijven is aan de interactiefenomenen, aangezien in de scheeps-manoeuvreersimulatoren superpositie van hydrodynamische en externe krachtwerkingen wordt toegepast. Er kan vertrokken worden van bestaande formuleringen, maar nieuwe innovatieve voorspellingsmethoden worden niet uitgesloten.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71300000 Services d'ingénierie
71350000 Services scientifiques et techniques dans le domaine de l'ingénierie
II.2.4)Description des prestations: