Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 370912-2022
Pologne-Varsovie: Services de protection contre les risques ou dangers naturels
2022/S 130-370912
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Utrzymanie publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Białymstoku – Nadzór Wodny w Bielsku Podlaskim
Numéro de référence: BI.ROZ.2810.17.2022.KD
II.1.2)Code CPV principal
90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels
II.1.4)Description succincte:
1. Zamówienie obejmuje wykonanie usługi konserwacji w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Bielsku Podlaskim, na terenie gmin: Bielsk Podlaski, Orla, Czyże, Hajnówka, Dubicze Cerkiewne, Narew, Narewka, Zabłudów, Michałowo, woj. podlaskie.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w uproszczonej dokumentacji na wykonanie usług utrzymania publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz urządzeń wodnych - załącznik nr 6 do SWZ oraz w wytycznych wykonania i odbioru prac - załącznik 7 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Rozmiar rzeczowy przedstawiono poniższej:
1 Orlanka
- naprawa budowli 1 szt. 6+965
- eksploatacja budowli piętrzących 8 szt. 3+093, 6+965, 11+691, 17+956, 24+174, 25+611 29+420, 35+340,
2 Makówka
- eksploatacja budowli piętrzących 9 szt. 0+324, 1+136, 1+734, 3+866, 4+176, 5+673, 5+900, 6+737, 9+728
3 Kanał Koryciska
- konserwacja bieżąca w km 0+000-9+950
- eksploatacja budowli piętrzących 5 szt. 0+300, 1+372, 2+341, 3+032, 3+809
4 Kanał A Tyniewicze
- konserwacja bieżąca w km 0+000-11+453
- eksploatacja budowli piętrzących 7 szt. 1+800, 2+155, 2+610, 3+010, 3+975, 6+390, 7+835
5 Łoknica
- eksploatacja budowli piętrzących 14 szt. 7+947, 16+222, 18+817, 27+881, 29+172, 30+658, ,32+828, 33+698, 34+434, 34+785, ,35+566, 36+004, 36+345, 36+601
6 Czyżówka
- konserwacja bieżąca w km 0+000-8+751
- eksploatacja budowli piętrzących 3 szt. 2+638, 3+828, 5+250
7 Kanał Istok
-konserwacja bieżąca w km 0+000-13+475
- eksploatacja budowli piętrzących 12 szt. 1+600, 2+374,2+888, 3+737, 4+557, 5+433, 5+930, 6+395, 6+913, 7+450, 8+195, 9+578
8 Biała
-konserwacja bieżąca w km 0+000-7+700, 8+195-8+995, 9+195-36+120
- eksploatacja budowli piętrzących 12 szt. 1+295, 15+434, 17+578, 20+076, 21+533, 24+066, 27+254 27+977, 28+757, 29+307, 33+024, 34+128
9 Rudnik
- konserwacja bieżąca w km 0+000-7+679
- eksploatacja budowli piętrzących 4 szt. 0+619, 1+402, 3+398, 4+911
10 Ruda
-konserwacja bieżąca w km 0+000 -10+526
- eksploatacja budowli piętrzących 6 szt. 1+160, 2+672, 3+529, 4+285, 7+089, 8+218
11 Rudnia
- eksploatacja budowli piętrzących 8 szt. 8+420, 9+324, 11+604, 12+973 , 13+954, 15+129, 18+566, 21+518
12 Czarna Kłoda
- eksploatacja budowli piętrzących 5 szt. 6+875, 8+163, 8+950, 9+388, 11+542
13 Kanał K-1
-konserwacja bieżąca w km 0+650-4+261
14 Małynka
-konserwacja bieżąca w km 0+000-13+195
- eksploatacja budowli piętrzących 9 szt. 2+577, 3+310, 5+966, 6+935, 12+508, 13+100, 14+085, 14+700, 16+840
RAZEM
-konserwacja bieżąca mb. - 114065
-eksploatacja budowli szt.-102
- naprawa budowli- szt. 1