Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Adviseurs ROC RijnIJssel
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de inhuur van adviseurs voor ROC RijnIJssel . Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse adviseurs ingehuurd op de op de volgende expertisegebieden:
1) bouwprojectmanagement;
2) directievoering en toezicht;
3) advies installaties;
4) advies bouwfysica, akoestiek en brandveiligheid;
5) bouwkundige advieswerkzaamheden, met uitsluiting van alle architectonische (architectuur, interieurarchitectuur, stedenbouw en landschap) ontwerpwerkzaamheden;
6) stedenbouwkundige advisering (opstellen ruimtelijke onderbouwingen, advies over flora/fauna wetgeving en vergunningverlening).
Met het DAS wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.