Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Autoceļu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (autoceļa P32 posms 71,165-73,63km, autoceļa A6 posms 232,17-238,55km, autoceļa A14 posms 8,30-15,57km un autoceļa A6 posms 223,90-224,74km) (3 līgumi)
Numéro de référence: LVC 2022/68/AC
II.1.2)Code CPV principal71320000 Services de conception technique
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Valsts reģionālā autoceļa P32 Augšlīgatne - Skrīveri posma 71,165-73,63 km pārbūves būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71320000 Services de conception technique
II.2.4)Description des prestations:
A/c A14 Daugavpils apvedceļš (Kalkūni-Tilti) posma 8,30-15,57km un A6 Rīga-Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas rob. (Patarnieki) posma 223,90-224,74km pārbūves būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Lot nº: 3