Skelbimas apie projekto konkursą
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
GYDYMO PASKIRTIES PASTATO SANTARIŠKIŲ G. 2, VILNIUJE NAUJOS STATYBOS ARCHITEKTŪRINIO PROJEKTO KONKURSAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Konkurso objektas: Gydymo paskirties pastato Santariškių g. 2, Vilniuje naujos statybos projektinių pasiūlymų parengimo, techninio projekto ir statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos.