Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Invitation to tender No 06A050/2014/M051 — framework contract for sustainable maintenance of outdoor green areas, green roofs and indoor plants at the European Parliament's buildings in Brussels — purchase of plants and containers.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 27: Other services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Brussels.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreementFramework agreement with a single operator
Duration of the framework agreement
Duration in months: 48
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
Framework contract for sustainable maintenance of outdoor green areas, green roofs and indoor plants at the European Parliament's buildings in Brussels.
Purchase of plants and containers.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
II.2.2)Information about optionsOptions: no
Directive 2004/18/CE
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Appel d'offres no 06A050/2014/M051 — Contrat-cadre d'entretien durable des espaces verts extérieurs, des toitures vertes et des plantes d'intérieur des bâtiments du Parlement européen à Bruxelles — Achat de plantes et de bacs.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 27: Autres services
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: Bruxelles.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadreAccord-cadre avec un seul opérateur
Durée de l’accord-cadre
Durée en mois: 48
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
Contrat-cadre d'entretien durable des espaces verts extérieurs, des toitures vertes et des plantes d'intérieur des bâtiments du Parlement européen à Bruxelles.
Achat de plantes et de bacs.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)77000000 Services agricoles, sylvicoles, horticoles, d'aquaculture et d'apiculture
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Bheilg, an-An Bhruiséil: Cuireadh chun tairisceana Uimh. 06A050/2014/M051 — conradh creatlaí le haghaidh cothabháil inbhuanaithe a dhéanamh ar limistéir ghlasa lasmuigh, ar dhíonta glasa agus ar phlandaí laistigh ag foirgnimh Pharlaimint na hEorpa sa Bhruiséil — plandaí agus gabhdáin a cheannach
2014/S 210-371103
Treoir 2004/18/CE
II.1)Cur síos
II.1.1)Teideal tugtha don chonradh ag an údarás conarthachta:
Cuireadh chun tairisceana Uimh. 06A050/2014/M051 — conradh creatlaí le haghaidh cothabháil inbhuanaithe a dhéanamh ar limistéir ghlasa lasmuigh, ar dhíonta glasa agus ar phlandaí laistigh ag foirgnimh Pharlaimint na hEorpa sa Bhruiséil — plandaí agus gabhdáin a cheannach.
II.1.2)An cineál conartha agus láthair na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochtaSeirbhísí
Catagóir seirbhíse 27: Seirbhísí eile
Príomhláthair nó suíomh na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochta: An Bhruiséil.
Cód NUTS
II.1.4)Faisnéis faoin gcomhaontú creatlaíComhaontú creatlaí le hoibreoir amháin
Fad an chomhaontaithe creatlaí
Fad ina mhíonna: 48
II.1.5)Cur síos achomair ar an gconradh nó ar an gceannachán (ar na ceannacháin)
Conradh creatlaí le haghaidh cothabháil inbhuanaithe a dhéanamh ar limistéir ghlasa lasmuigh, ar dhíonta glasa agus ar phlandaí laistigh ag foirgnimh Pharlaimint na hEorpa sa Bhruiséil.
Plandaí agus gabhdáin a cheannach.
II.2)Méid nó raon feidhme an chonartha
II.2.1)Cainníocht nó raon iomlán:
II.2.2)Faisnéis faoi roghannaRoghanna: níl
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 371103-2014
Zobraziť úsporné zobrazenie
Belgicko-Brusel: Výzva na súťaž č. 06A050/2014/M051 – rámcová zmluva v súvislosti s udržateľnou údržbou vonkajších zelených plôch, zelených striech a izbových rastlín v budovách Európskeho parlamentu v Bruseli – nákup rastlín a nádob
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Výzva na súťaž č. 06A050/2014/M051 – rámcová zmluva v súvislosti s udržateľnou údržbou vonkajších zelených plôch, zelených striech a izbových rastlín v budovách Európskeho parlamentu v Bruseli – nákup rastlín a nádob.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb
Kategória služieb č. 27: Ostatné služby
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Brusel.
Kód NUTS
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
Rámcová dohoda s jediným uchádzačom
Trvanie rámcovej dohody
Trvanie v mesiacoch: 48
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Rámcová zmluva v súvislosti s udržateľnou údržbou vonkajších zelených plôch, zelených striech a izbových rastlín v budovách Európskeho parlamentu v Bruseli.
Nákup rastlín a nádob.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)
77000000 Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
II.2.2)Informácie o opciách
Opcie: nie
Meddelande om upphandling
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen:
Anbudsinfordran nr 06A050/2014/M051 – ramavtal för hållbar skötsel av grönområden utomhus, gröna tak och inomhusväxter vid Europaparlamentets byggnader i Bryssel – inköp av växter och behållare
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförandeTjänster
Tjänstekategori: nr 27: Övriga tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Bryssel.
NUTS-kod
II.1.4)Information om ramavtalRamavtal med en enda aktör
Ramavtalets löptid
Antal månader: 48
II.1.5)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Ramavtal för hållbar skötsel av grönområden utomhus, gröna tak och inomhusväxter vid Europaparlamentets byggnader i Bryssel.
Inköp av växter och behållare.
II.1.6)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer)77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.2)Upphandlingens mängd eller omfattning
II.2.1)Total mängd eller omfattning:
II.2.2)Information om optionerOption: nej