Supplies - 371570-2021
Malta-Valletta: ICT Supplies for EASO
2021/S 141-371570
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 116-303635)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ICT Supplies for EASO
Reference number: EASO/2020/811
II.1.2)Main CPV code
30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
II.1.4)Short description:
EASO seeks to conclude a framework contract for the provision of supplies and related services, namely:
(a) acquisition of ICT supplies and associated software;
(b) standard delivery of the ICT supplies;
(c) urgent delivery of ICT supplies;
(d) contract management support in English language.
Tá áthas orainn a fhógairt go mbeidh an leagan nua de thairseach TED ag dul beo an 29.01.2024 (dáta táscach - le deimhniú!) An bhfuil spéis agat eolas a fháil faoi na feidhmiúlachtaí nua, na feabhsuithe nua agus an tionchar ar na húsáideoirí? Tugaimid cuireadh duit cuairt a thabhairt ar ár n-alt agus tuilleadh eolais a fháil faoi na príomhathruithe nua agus na príomhfheidhmiúlachtaí nua.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Tá an clárúchán ar oscailt dár 4ú Ceardlann le hathúsáideoirí TED an 14 Nollaig 2023.
Soláthairtí - 371570-2021
Málta-Valletta: Soláthairtí TFC d’EASO
Ceartúchán
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Soláthairtí TFC d’EASO
Uimhir thagartha: EASO/2020/811
II.1.2)Príomhchód CPV
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá EASO ag iarraidh creatchonradh a dhéanamh le haghaidh soláthairtí agus seirbhísí gaolmhara a sholáthar, eadhon:
(a) Soláthairtí TFC agus bogearraí comhbhainteacha a éadáil;
(b) Seachadadh caighdeánach na soláthairtí TFC;
(c) Seachadadh práinneach na soláthairtí TFC;
(d) Tacaíocht bainistíochta conartha i mBéarla.