Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Mitmekordne raamleping konkursi taasalgatamisega Euroopa Komisjonile kaubanduse valdkonnas hindamise teenuste osutamiseks
Viitenumber: TRADE/2017/A5/01
II.1.2)CPV põhikood79419000 Hindamise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Raamlepingu eesmärk on seada sisse raamistik jätkusuutlikkusele avaldatava mõju hindamisteks (Sustainability impact assessments (SIAs)) ja taustauuringuteks, mida saab kasutada mõju hindamiseks ja kaubandus- või investeerimislepingute vahepealseks ja järelhindamisteks.
Lisaks eelöeldule on raamlepingu eesmärk – arvestamata olemasolevaid kahe-, mõne või mitmepoolseid kaubandus- või investeerimislepinguid või läbirääkimisi nende sõlmimiseks tulevikus – viia läbi ELi ühepoolsete sooduskaubanduse kokkulepete mõju hindamiste ja järel- või vahepealsete hindamiste tugiuuringuid. Käesoleva raamlepingu mõistes hõlmavad kaubandus- või investeerimislepingud ka eelnimetatud ühepoolsete sooduskaubanduse kokkulepete analüüsimist ja hindamist.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79311400 Majandusuuringute teenused
79311410 Majandusmõjude hindamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Käesolev leping põhineb konkursi taasalgatamisega mitmekordsete raamlepingute süsteemil. Maksimumarv osalejat kavandatavale raamlepingule oli: 6.
Tegelikult sõlmitavate raamlepingute arv on: 5.