W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 372056-2020
Submission deadline has been amended by:  511299-2020
Polska-Warszawa: Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające
2020/S 152-372056
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zapewnienie Kolokacji Zapasowego Centrum Przetwarzania Danych oraz jego fizycznego połączenia z Podstawowym Centrum Przetwarzania Danych w ramach Nowego Krajowego Systemu Poboru Opłat
Numer referencyjny: R/5/20/PO/G/413
II.1.2)Główny kod CPV
72315000 Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia zapewnienie Kolokacji Zapasowego Centrum Przetwarzania Danych oraz jego fizycznego połączenia z Podstawowym Centrum Przetwarzania Danych w ramach Nowego Krajowego Systemu Poboru Opłat.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik Nr 1 do Wzoru Umowy stanowiącego Załącznik J do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
72514100 Usługi zarządzania eksploatacją sprzętu komputerowego
72411000 Dostawcy usług internetowych (ISP)
72315100 Usługi dodatkowe w zakresie sieci danych
72317000 Usługi przechowywania danych
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi kolokacji poprzez
1.1. zapewnienie odpowiedniej powierzchni dedykowanej wyposażonej w 9 perforowanych szaf serwerowych Rack 19” i utrzymanie funkcjonowania środowisk IT Zamawiającego w Zapasowym Centrum Przetwarzania Danych, zwanym dalej CPD 2 przez Wykonawcę,
1.2. zapewnienie fizycznego połączenia pomiędzy Głównym i Zapasowym Centrum Przetwarzania Danych CPD 1 - CPD 2,
1.3. wykonywanie pozostałych czynności niezbędnych do realizacji usług przy zachowaniu wszystkich warunków opisanych we Wzorze Umowy.
2. Przedmiotem prawa opcji jest zapewnienie w tej samej wydzielonej powierzchni, o której mowa w ust. 1 pkt 1.1. powyżej, dodatkowego miejsca, które będzie wyposażone przez Wykonawcę w maksymalnie 6 kolejnych szaf serwerowych Rack 19”, o takich samych właściwościach jak w przypadku 9 perforowanych szaf serwerowych Rack 19”, wraz z zapewnieniem przez Wykonawcę dla przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji wszystkich wymagań określonych w Załączniku nr 1 do Wzoru Umowy stanowiącego Załącznik J do SIWZ dla zamówienia podstawowego.