A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel
Összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszterhatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Agglomeráció Telep kapacitás Csatorna hálózat
Hejőbába közpon tú agglomeráció
530 m3/d; 5500
LE
2. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomban ismertetett beavatkozások, létesítmények funkciójának, céljának, valamint rendeltetésszerű használatának megfelelő, teljeskörű, műszakilag és minőségileg kifogástalan, szerződésszerű kivitelezése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek, a hatályos jogszabályoknak, a műszaki szabványoknak, a mindenkori engedélyeknek, valamint a technika mai állásának megfelelően. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a szerződés teljesítése során a FIDIC Sárga könyv (Elektromos és gépészeti létesítményekhez, valamint vállalkozó által tervezett építési és mérnöki létesítményekhez, második, átdolgozott magyar nyelvű kiadás, 2011. szeptember) rendelkezései alkalmazandóak.
5. Szükség szerinti építés előkészítő munkák, növényzetirtás, tereprendezés, szállítási útvonalak kialakítása,folyamatos karbantartása, földmunkák, burkolatok építése, bontási munkák, műtárgyépítés és felújítás,technológiai gépészet, egyéb gépészeti berendezések kivitelezése, külső, belső energiaellátás és működtetéskivitelezése.