Le présent avis vise à réduire les délais de réception des offres
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Tehnică specializată pentru asigurarea activității IM „EXDRUPO”
II.1.2)Code CPV principal34140000 Poids lourds
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 7 350 000.00 MDL
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
1 34000000-7 Maşină specială destinată pentru salubrizarea mecanizată a străzilor în perioada de primăvarătoamnă Buc 2
2 34000000-7 Buldoexcavator Buc 1
3 32323300-6 Sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul de 60 - 600 mm Buc 1
4 34144400-2 Mecanism pentru etanșarea și hidroizolarea fisurilor cu mastici de etanșare bitum-elastomer Buc 1