Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 372390-2017
Magyarország-Budapest: Különleges célú gépjárművek
2017/S 182-372390
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Népeg.ügyi Strat. végrehajt-ból eredő feladatok elvég-re kész. új mobil szűrőegys-ek beszerz.
II.1.2)Fő CPV-kód
34144000 Különleges célú gépjárművek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Népegészségügyi Stratégia végrehajtásából eredő feladatok elvégzésére készülő új mobil szűrőegységek beszerzése 2 részajánlati körben (rk.) az alábbiak szerint:
1. rk.: 10 db, mammográfiás készülékkel felszerelt mobil szűrőegység beszerzése.
2. rk.: 10 db, általános vizsgálatok elvégzésére alkalmas mobil szűrőegység beszerzése.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
10 db, mammográfiás készülékkel felszerelt mobil szűrőegység beszerzése
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Népegészségügyi Stratégia végrehajtásából eredő feladatok elvégzésére készülő új mobil szűrőegységek beszerzése címén az 1. rk.-ben 10 db, mammográfiás készülékkel felszerelt mobil szűrőegység beszerzése.
Az 1. rk. tekintetében a teljesítési határidő az 1. darab mammográfiás készülékkel felszerelt mobil szűrőegységre vonatkozóan szerződéskötéstől számított 5 hónap, míg a fennmaradó 9 darab tekintetében szerződéskötéstől számított 10 hónap. Előteljesítés, illetve részteljesítés megengedett.
10 db, általános vizsgálatok elvégzésére alkalmas mobil szűrőegység beszerzése
Rész száma: 2
A Népegészségügyi Stratégia végrehajtásából eredő feladatok elvégzésére készülő új mobil szűrőegységek beszerzése címén a 2. rk.-ben 10 db, általános vizsgálatok elvégzésére alkalmas mobil szűrőegység beszerzése.
A 2. rk. vonatkozásában a teljesítési határidő az 1. darab általános vizsgálatok elvégzésére alkalmas mobil szűrőegységre vonatkozóan szerződéskötéstől számított 1 hónap, míg a fennmaradó 9 darab tekintetében a nyertes ajánlattevő ajánlata szerint, de legfeljebb 6 hónap. Ajánlatkérő 1 hónap alatt 30 naptári napot, míg 6 hónap alatt 180 naptári napot ért. Előteljesítés, illetve részteljesítés megengedett.