Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 372673-2022
Magyarország-Békéscsaba: Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
2022/S 131-372673
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás
II.1.2)Fő CPV-kód
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében a kivitelezéshez szükséges tervek elkészítése, valamint az útfelújítások kivit
Rész száma: 4
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében a kivitelezéshez szükséges tervek elkészítése, valamint az útfelújítások kivitelezése vállalkozási szerződés keretében (Támogató Okirat száma: GF/JSZF/816/5 (2020))”- 1. rész”
Az 1. részben az alábbi útszakaszok burkolat felújítása szükséges:
Sorszám - Utca megnevezése - útburkolat szakasza - felület - (hrsz)
1 Sikonyi út Békési út és Május 1. u. között 2 734 m2 (6108/2, 807, 867, 868, 872)
2 Bankó András utca teljes hosszban 1 757 m2 (998)
3 Móricz Zsigmond utca teljes hosszban 1 395 m2 (1106)
4 Telep utca teljes hosszban 1 394 m2 (721)
5 Hétvezér utca teljes hosszban 773 m2 (1300)
6 Szilágyi Dezső utca 1-5. sz. előtt 274 m2 (533)
7 Dr. Becsey Oszkár utca Bajza u. és Degré u. között 1 663 m2 (264, 297, 319)
8 Pásztor utca 31-41. sz. előtt 658 m2 (1772/75)
9 Pásztor utca 58-64. sz. előtt (Féja Géza tér felől) 303 m2 (1772/57)
10 Egyetértés utca teljes hosszban 672 m2 (1885)
11 Felső Körös sor 50-60. sz. között 354 m2 (1854/13)
12 Felső Körös sor 65-70. sz. között 257 m2 (1772/75)
13 Szőlő utca Szőlő u. 105. és Kanálisi u. között 1 001 m2 (12301)
14 Kanálisi utca teljes hosszban 264 m2 (12263)
15 Málnás utca teljes hosszban 363 m2 (12286)
16 Árpád sor Árpád sor 96. sz. és Kanálisi u. között 1 879 m2 (379, 1612)
17 Degré utca Árpád sor és Szőlő u. között 562 m2 (373)
18 Degré utca Gyermekotthon előtti buszforduló 890 m2 (1509/2, 1554/31)
19 Trófea utca Festő u. és Szépkert u. között 980 m2 (13814)
20 Görbe utca 2-20. sz. előtt 800 m2 (13896)
21 Selyemakác utca 20 cm FZKA profilrendezéssel 800 m2 (1863, 20700/3)
22 Feketefenyő utca 7-9. sz. és Lapos u. között 634 m2 (14701)
23 Fövenyes utca garázsok előtt és Fövenyes u. 2-26. sz. között 2 194 m2 (1709/128)
24 Bethlen utca Kölcsey u. és Csorba u. között 1 096 m2 (2204)
25 Tessedik utca Wesselényi u. és Batthyány u. között 471 m2 (2661)
26 Haán Lajos térre vezető út Lencsési út és Haán Lajos tér 23. sz. között 915 m2 (1709/127)
27 Wesselényi utca Bartók Béla út és Wesselényi u. 5. sz. között 335 m2 (2884)
28 Damjanich utca Bartók Béla út és Damjanich u. 16. sz. között 1 000 m2 (2119)
29 Munkácsy utca Bartók Béla út és Posta köz között 1 649 m2 (1947)
30 Katona utca Andrássy út 28-30. sz . Között és Wlassics sétány 25. sz. körül 1 710 m2 (3009/3, 3014/20)
31 Klapka utca teljes hosszban 977 m2 (2817)
32 Belvárosi óvodához vezető út Anrdássy út 24-28. sz. mellett, mögött 1 007 m2 (2998/14)
33 Wlassics utca 17-23. sz. mögött 938 m2 (2998/14)
34 Dózsa György út 2-22. sz. mögött (garázssornál) 2 410 m2 (2056/11)
35 Révai utca teljes hosszban 734 m2 (2151)