Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставки на лекарства за нуждите на „МБАЛ-Търговище” АД гр.Търговище“
II.1.2)Code CPV principal33600000 Produits pharmaceutiques
II.1.4)Description succincte:
Настоящата процедура е за избор на изпълнител за „Доставки на лекарства за нуждите на „МБАЛ-Търговище” АД гр.Търговище“ , съгласно техническата спецификация на възложителят. Място на доставяне – болнична аптека при „МБАЛ- Търговище” АД.
Срок на доставките 24 месеца от сключване на договорите.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Лекарства извън позитивния лекарствен списък, към датата на изготвяне на офертата.
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33600000 Produits pharmaceutiques
II.2.4)Description des prestations:
Лекарства извън позитивният лекарствен списък , към датата на изготвяне на офертата.
При офериране на позицията не се изисква комплектност!
Всеки участник може да участва за всяка номенклатура от обособената позиция.