Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 373044-2022
Bulgarie-Gabrovo: Véhicules à moteur
2022/S 131-373044
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„ПОДОБРЯВАНЕ НА ДОСТЪПА ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ ДО ОБЕКТИТЕ НА КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО И СЪПЪТСТВАЩАТА ИНФРАСТРУКТУРА В РЕГИОНАЛЕН ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЙ НА ОТКРИТО „ЕТЪР“, ПО ДВЕ ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“
II.1.2)Code CPV principal
34100000 Véhicules à moteur
II.1.4)Description succincte:
Обществена поръчка с предмет: „ПОДОБРЯВАНЕ НА ДОСТЪПА ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ ДО ОБЕКТИТЕ НА КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО И СЪПЪТСТВАЩАТА ИНФРАСТРУКТУРА В РЕГИОНАЛЕН ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЙ НА ОТКРИТО „ЕТЪР“, ПО ДВЕ ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“ по проект „РЕМО „ЕТЪР“ - МУЗЕЙ ЗА КРЕАТИВЕН КУЛТУРЕН ТУРИЗЪМ“, финансиран от Оперативна програма „Региони в растеж” 2014 – 2020 г., Приоритетна ос 6: Регионален туризъм, по Процедура BG16RFOP001-6.002 „Развитие на туристически атракции“
В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена по реда на чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възлага: Обособена позиция 2: “ „Подобряване на достъпа за хора с увреждания до обектите на културното наследство и съпътстващата инфраструктура в Регионален етнографски музей на открито «Етър» чрез закупуване на малка електрическа количка“ по реда, валиден за индивидуалната и стойност, а именно: чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП – директно възлагане.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Обществена поръчка с предмет: „ПОДОБРЯВАНЕ НА ДОСТЪПА ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ ДО ОБЕКТИТЕ НА КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО И СЪПЪТСТВАЩАТА ИНФРАСТРУКТУРА В РЕГИОНАЛЕН ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЙ НА ОТКРИТО „ЕТЪР“, ПО ДВЕ ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“ по проект „РЕМО „ЕТЪР“ - МУЗЕЙ ЗА КРЕАТИВЕН КУЛТУРЕН ТУРИЗЪМ“,  финансиран от Оперативна програма „Региони в растеж” 2014 – 2020 г., Приоритетна ос 6: Регионален туризъм, по Процедура BG16RFOP001-6.002 „Развитие на туристически атракции“
Обект на настоящата поръчка е доставка по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП.
Предметът на поръчката е разделен на 2 (две) обособени позиции:
Обособена позиция 1: „Подобряване на достъпа за хора с увреждания до обектите на културното наследство и съпътстващата инфраструктура в Регионален етнографски музей на открито «Етър» чрез закупуване на микробус“;
Обособена позиция 2: „Подобряване на достъпа за хора с увреждания до обектите на културното наследство и съпътстващата инфраструктура в Регионален етнографски музей на открито «Етър» чрез закупуване на малка електрическа количка.
Обществената поръчка е изпълнима при условията, описани в Указания, Техническа спецификация и Проект на договор, част от документацията за участие в процедура.