Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa okładzin górniczych żelbetowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-5
Nuorodos numeris: 701903471
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44113330 Dangos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986, t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę okładzin górniczych żelbetowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-5.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Okładzina górnicza żelbetowa A-95 lekka
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44113330 Dangos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Dostawy - 373243-2020
Polska-Katowice: Okładziny
2020/S 152-373243
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903471
II.1.2)Główny kod CPV
44113330 Okładziny
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6