Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 373440-2022
Polska-Warszawa: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
2022/S 131-373440
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa systemu monitoringu wizyjnego (SMW) w obiektach Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz ośrodkach własnych
Numer referencyjny: 16/SMW/PN/22
II.1.2)Główny kod CPV
35120000 Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie poszczególnych elementów Systemu Monitoringu Wizyjnego (zwanego dalej: SMW) w następujących obiektach UdSC:
a) Góra Kalwaria, Linin – Ośrodek dla Cudzoziemców;
b) Podkowa Leśna-Dębak – Ośrodek Recepcyjny;
c) Łomża, Czerwony Bór 24/1 – Ośrodek dla Cudzoziemców;
d) Warszawa, ul. Taborowa 33;
e) Warszawa, ul. Koszykowa 16;
2) przygotowanie dokumentacji projektowej, powykonawczej oraz eksploatacyjnej dla dostarczonego SMW;
3) przeprowadzenie szkoleń w zakresie wdrożonego SMW;
4) przeprowadzenie testów wdrożonego Systemu Monitoringu Wizyjnego;
5) wykonanie połączeń światłowodowych w ośrodku w Podkowie Leśnej - Dębaku pomiędzy budynkami, łączących następujące obiekty z serwerownią.:
a) Budynek Recepcyjny,
b) Stary Hotel – pomieszczenie ochrony,
c) Nowy Hotel – pomieszczenie ochrony,
d) Kuchnia – pomieszczenie w pokoju kierownika (pokój nr 1 stołówka).