Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tietoteknisten palvelujen ulkoinen toimittaminen
Viitenumero: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämä tarjouspyyntö koskee tietoteknisten palvelujen ulkoista toimittamista Euroopan parlamentille ja muille osallistuville EU:n toimielimille, virastoille ja elimille.
VI kohta: Täydentävät tiedot
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
IT paslaugų teikimas išorėje
Nuorodos numeris: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šiuo kvietimu teikti pasiūlymus numatomas IT paslaugų teikimas išorėje Europos Parlamentui ir kitoms dalyvaujančioms ES institucijoms, agentūroms ir įstaigoms.
VI dalis: Papildoma informacija
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ārējo pakalpojumu sniegšana IT jomā
Atsauces numurs: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu ietver Eiropas Parlamentam un citām iesaistītajām ES iestādēm, aģentūrām un struktūrām paredzētu ārējo pakalpojumu sniegšanu IT jomā.
VI iedaļa: Papildinformācija