Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16.CAT.OP.128 — Collecte de preuves cybernétiques déployables et capacité d'évaluation (DCEC2).
Numéro de référence: 16.CAT.OP.128.
II.1.2)Code CPV principal75220000 Services de défense
II.1.4)Description succincte:
Services requis au titre du présent contrat-cadre de services:
études pour l'innovation dans la défense — volet A.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 450 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
II.2.4)Description des prestations:
Voir dossier d'appel d'offres, disponible à l'adresse de soumission en ligne indiquée au point I.3) ci-dessus.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
16.CAT.OP.128 — Cumas in-imscartha le haghaidh cibirfhianaise a bhailiú agus a mheas (DCEC2).
Uimhir thagartha: 16.CAT.OP.128.
II.1.2)Príomhchód CPV75220000 Defence services
II.1.4)Cur síos achomair:
Seirbhísí atá le soláthar mar chuid den chonradh creatlaí seirbhíse seo:
staidéir maidir le nuáil sa chosaint — sraith A.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 450 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach ar dhoiciméid na tairisceana, atá ar fáil ag an seoladh r-thairisceana atá sainithe thuas faoi phointe I.3.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
16.CAT.OP.128 — Iskoristiva sposobnost prikupljanja i ocjenjivanja kibernetičkih dokaza (DCEC2)
Referentni broj: 16.CAT.OP.128.
II.1.2)Glavna CPV oznaka75220000 Obrambene usluge
II.1.4)Kratak opis:
Usluge koje će se pružati u sklopu ovog okvirnog ugovora o uslugama:
studije za inovacije u obrani — dio A.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 450 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.2.4)Opis nabave:
Molimo vidjeti dokumentaciju za nadmetanje dostupnu na adresi e-nadmetanja navedenoj u prethodnoj točki I.3.
Pakalpojumi - 374150-2016
Beļģija-Brisele: 16.CAT.OP.128 – izvēršamas kiberpierādījumu vākšanas un izvērtēšanas spējas (DCEC2)
2016/S 207-374150
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
16.CAT.OP.128 – izvēršamas kiberpierādījumu vākšanas un izvērtēšanas spējas (DCEC2).
Atsauces numurs: 16.CAT.OP.128.
II.1.2)Galvenās CPV kods
75220000 Aizsardzības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā pakalpojumu pamatnolīguma ietvaros sniedzamie pakalpojumi:
aizsardzības jomas inovācijas pētījumi – darbības virziens A.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 450 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Lūdzam skatīt konkursa dokumentus, kas pieejami iepriekš I.3. iedaļā norādītajā "eTendering" adresē.