II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích
II.1.2)Hlavní kód CPV90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
II.1.4)Stručný popis:
Čištění kanalizačního potrubí, čištění štěrbinových žlabů, šachet, horských a uličních vpustí na dálnici a v souvisejících objektech, odvoz a likvidace odpadu.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 255 300 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích – oblast A
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
II.2.4)Popis zakázky:
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích – oblast B
Část č.: 2
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích – oblast C
Část č.: 3
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích – oblast D
Část č.: 4
Čištění kanalizace a štěrbinových žlabů na dálnicích – oblast E
Část č.: 5
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 255 300 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5