Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 374235-2022
Pologne-Złoczew: Services sylvicoles
2022/S 131-374235
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2022 (postępowanie V) .”
Numéro de référence: ZG.270.12.2022
II.1.2)Code CPV principal
77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz inne prace dotyczące gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz innych prac dotyczących gospodarki leśnej wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pakiet III – leśnictwo: Błota, (03/2022)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz inne prace dotyczące gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2022. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz innych prac dotyczących gospodarki leśnej wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ
Pakiet IV (Pakiet : 04/2022) – leśnictwo: Klonowa
Lot nº: 2
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz innych prac dotyczących gospodarki leśnej wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ.
Pakiet V (Pakiet : 05/2022) - leśnictwo: Grzyb
Lot nº: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2022. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz innych prac dotyczących gospodarki leśnej wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ.
.
Pakiet VI (Pakiet : 06/2022) - leśnictwo: Oraczew
Lot nº: 4
Pakiet IX (Pakiet : 09/2022) - leśnictwo: Potok
Lot nº: 5