II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
USLUGA ČIŠĆENJA TJO S PRIPADAJUĆIM NAPLATNIM POSTAJAMA (GRUPA I - GRUPA XXI)
Numéro de référence: H30/22
II.1.2)Code CPV principal90910000 Services de nettoyage
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90910000 Services de nettoyage
II.2.4)Description des prestations:
GRUPA VIII: USLUGA ČIŠĆENJA TJO SPLIT I NP DUGOPOLJE
Lot nº: 8
GRUPA IX: USLUGA ČIŠĆENJA TJO VRGORAC, OBJEKTA VATROGASNE POSTAJE ŠUBIR I NAPLATNIH POSTAJA VRGORAC, KARAMATIĆI, ČARAPINE I SANITARNOG ČVORA (WC) NA PUO POJEZERJE
Lot nº: 9
GRUPA X: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA NP NOVIGRAD, BOSILJEVO I VRBOVSKO I PROSTORIJE VATROGASNE ISPOSTAVE VELIKI GLOŽAC
Lot nº: 10
GRUPA XI: USLUGA ČIŠĆENJA TJO DELNICE I NP RAVNA GORA, DELNICE I VRATA
Lot nº: 11
GRUPA XII: USLUGA ČIŠĆENJA TJO ČAVLE I NP OŠTROVICA I GROBNIK
Lot nº: 12
GRUPA XIII: USLUGA ČIŠĆENJA TJO RUPA I NP RUPA
Lot nº: 13
GRUPA XIV: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA ISPOSTAVE MOST KRK
Lot nº: 14
GRUPA XV: USLUGA ČIŠĆENJA TJO LUČKO I NP LUČKO, DEMERJE, DONJA ZDENČINA, JASTREBARSKO I KARLOVAC
Lot nº: 15
GRUPA XVI: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA NP MRACLIN, BUŠEVEC I LEKENIK (ISPOSTAVA SISAK)
Lot nº: 16
GRUPA XVII: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA UPRAVE DRUŠTVA NA LOKACIJI ŠIROLINA
Lot nº: 17
GRUPA XVIII: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA TJO SLAVONSKI BROD I NP SLAVONSKI BROD – ZAPAD I NP LUŽANI, SLAVONSKI BROD – ISTOK I VELIKA KOPANICA
Lot nº: 18
GRUPA XIX: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA NP BREZNIČKI HUM, NOVI MAROF, VARAŽDINSKE TOPLICE, LUDBREG, ČAKOVEC I GORIČAN
Lot nº: 19
GRUPA XX: USLUGA ČIŠĆENJA NATHODNIKA NA PUO ZIR
Lot nº: 20
GRUPA XXI: USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORIJA TJO MASLENICA I NP MASLENICA, POSEDARJE, ZADAR I. I ZADAR II.
Lot nº: 21