Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Print- & reprodienstverlening
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79520000 Reprografiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is om een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) leverancier voor de levering van Apparatuur, Software, het Onderhoud hierop en on-site reprodienstverlening.