Services - 374534-2022
Magyarország-Budapest: Gépészeti szerkezetekkel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások
2022/S 131-374534
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nyugat-Magyarországi felülvizsgálatok Rész sz.: 2.
Hivatkozási szám: EKR000991892020
II.1.2)Fő CPV-kód
71631400 Gépészeti szerkezetekkel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Nyugat-Magyarországi felülvizsgálatok
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Nettó 34 500 000,- HUF keretösszeg erejéig emelőgépek időszakos felülvizsgálatának elvégzése (tervezett mennyiség: 1308 db vizsgálat - a szerződés teljesítése során az éppen aktuális géppark összetétele határozza meg a tényleges vizsgálatok számát).
II.2.1) Elnevezés: Nyugat-Magyarországi felülvizsgálatok
V. szakasz: Elnevezés: Nyugat-Magyarországi felülvizsgálatok