Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Laborvizsgálati tevékenység ellátása 3 évre-2019
Numéro de référence: EKR001143472019
II.1.2)Code CPV principal71900000 Services de laboratoire
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pusztaedericsi FGT laborvizsgálatok 3 évre-2019
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71900000 Services de laboratoire
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
A Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett Pusztaedericsi földgáztároló működtetéséhez szükséges laborvizsgálatok elvégzése 3 éves időtartamban - 2019
Gáz, gáztermék, kondenzátum és olaj vizsgálatok:
Földgáz összetétel (GC), számított jellemzők
Földgáz összetétel (GC), számított jellemzők, üzemelő kigázosítók
PB összetétel (GC)
Gazolin, atmoszférikus kondenzátum összetétel (GC)
Nyomás alatti kondenzátum összetétel (GC)
H2S-tartalom
Szagosítóanyag-tartalom
Összes kéntartalom
Harmatpont CH
Harmatpont vízgőz
Légtér CH szennyezettsége
Kútáram
Olaj víztartalom
Olajsűrűség
Viszkozitás
Savszám
Kútáram szilárdanyag-tartalmának meghatározása
Mintaelőkészítés
Földgáz mintavétel
Mintavétel cseppfolyós szénhidrogénekből
Becsült érték áfa nélkül: 40 000 000 HUF
A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.