Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
TI 2022-1017 LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
Referensnummer: 22/7
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4)Kort beskrivning:
LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)85310000 Socialt arbete
85311300 Barn- och ungdomsomsorg
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
374581-2022 - ResultatSverige-Södertälje: Social omsorg med inkvartering
Tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85310000 Socialt arbete, 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen