Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 374691-2022
Roumanie-Sibiu: Excavateurs mécaniques
2022/S 131-374691
Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Buldoexcavator pe pneuri cu roti inegale si virare pe puntea fata
Numéro de référence: 28
II.1.2)Code CPV principal
43262100 Excavateurs mécaniques
II.1.4)Description succincte:
Achizitie buldoexcavator pe pneuri cu roti inegale si virare pe puntea fata.
Caracteristicile tehnice ale buldoexcavatorului sunt cuprinse in caietul de sarcini nr. 7563/23.03.2022.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 20.
Entitatea contractanta va transmite raspunsul consolidat la clarificari cu cel putin 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita-stabilit de mai sus.
Valoarea estimata a contractului ce face obiectul prezentei proceduri de achizitie este de 420.000,00 lei fara TVA.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Contract sectorial de furnizare avand ca obiect achizitia unui: "Buldoexcavator pe pneuri cu roti inegale si virare pe puntea fata".
Specificatiile produsului se regasesc in cadrul Caietului de sarcini.