Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 374715-2022
Lettonie-Riga: Lames d'aiguilles de chemin de fer
2022/S 131-374715
Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dzelzceļa pārmiju pārvedu piegāde
Numéro de référence: LDZ 2022/56-AK
II.1.2)Code CPV principal
34941800 Lames d'aiguilles de chemin de fer
II.1.4)Description succincte:
dzelzceļa pārmiju pārvedu piegāde (turpmāk tekstā saukts „prece”) saskaņā ar konkursa nolikumu un tā pielikumiem, t.sk. tehnisko specifikāciju un piegāžu grafiku (turpmāk – Tehniskā specifikācija, nolikuma 2.pielikums) un iepirkuma līguma noteikumiem (nolikuma 8.pielikums).
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
dzelzceļa pārmiju pārvedu piegāde (turpmāk tekstā saukts „prece”) saskaņā ar konkursa nolikumu un tā pielikumiem, t.sk. tehnisko specifikāciju un piegāžu grafiku (turpmāk – Tehniskā specifikācija, nolikuma 2.pielikums) un iepirkuma līguma noteikumiem (nolikuma 8.pielikums)