Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
"Zastępcza komunikacja autobusowa na trasie Skarżysko-Kamienna – Ostrowiec Świętokrzyski – Skarżysko Kamienna”
Numéro de référence: Ki.240.841.2022
II.1.2)Code CPV principal60170000 Location de véhicules de transport de personnes avec chauffeur
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją autobusową w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na trasie Skarżysko -Kamienna – Ostrowiec Świętokrzyski – Skarżysko-Kamienna w związku z modernizacją linii nr 25 oraz zgodnie
z rozkładem jazdy i trasą przejazdu zastępczej komunikacji autobusowej.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem niniejszej Umowy jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją autobusową w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na trasie Skarżysko -Kamienna – Ostrowiec Świętokrzyski – Skarżysko-Kamienna .Przewidywany przebieg km - 31 000. Przewozy wykonywane będą przez Wykonawcę codziennie zg. z rozkładem jazdy pociągów. Termin realizacji zamówienia: 01.07.2022r. - 03.09.2022 r.