Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Jenbacher motorvonat fődarabjainak javítása
Numéro de référence: EKR000415192022
II.1.2)Code CPV principal50221000 Services de réparation et d'entretien de locomotives
II.1.4)Description succincte:
0247; 1446/2446 sorozatszámú (Jenbacher) motorvonat fődarabjainak javítása
1.rész:Jenbacher motorvonat dízelmotor javítás
Vállalkozási keretszerződés a GYSEV Zrt. tulajdonában levő 0247; 1446/2446 sorozatszámú (Jenbacher) motorvonat MB-AG OM444LA típusú 460 kW teljesítményű dízelmotorjainak javítására és szállítására nettó 50 000 000 Ft keretösszeg erejéig.
Megrendelő a teljes keretösszegből nettó 38 500 000 Ft lehívására vállal kötelezettséget a szerződés teljes időtartama alatt.
Megrendelések mennyisége: 2 db dízelmotor
2. rész: Jenbacher motorvonat VOITH hajtómű javítás
Vállalkozási keretszerződés a GYSEV Zrt. tulajdonában levő 0247; 1446/2446 sorozatszámú (Jenbacher) motorvonat VOITH hajtómű javítására és szállítására 120 000 000 Ft keretösszeg erejéig.
Megrendelő a teljes keretösszegből nettó 92 400 000 Ft lehívására vállal kötelezettséget a szerződés teljes időtartama alatt.
Megrendelések mennyisége: 2 db hajtómű.
3. rész: Jenbacher motorvonat forgóváz javítás
Vállalkozási keretszerződés a GYSEV Zrt. tulajdonában levő 0247; 1446/2446 sorozatszámú - 1 435 mm nyomtávú, 460 kW teljesítményű - (Jenbacher) motorvonat forgóváz javítására 55 000 000 Ft keretösszeg erejéig.
Megrendelések várható mennyisége: 10 db forgóváz (futó vagy hajtott).
Megrendelő a teljes keretösszegből nettó 42 400 000 Ft (várható mennyisége: 8 db forgóváz futó vagy hajtott) lehívására vállal kötelezettséget a szerződés teljes időtartama alatt.
Az alap- és opciós javítási munkák részletes leírását a Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentum (KKD) részét képező műszaki leírás tartalmazza.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Jenbacher motorvonat dízelmotor javítás
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50221200 Services de réparation et d'entretien de transmissions de locomotives
II.2.4)Description des prestations:
Jenbacher motorvonat VOITH hajtómű javítása
Lot nº: 2
Az alap- és opciós javítási munkák részletes leírását a kiegészítő közbeszerzési dokumentum (KKD) részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Jenbacher motorvonat forgóváz javítás
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50221300 Services de réparation et d'entretien d'essieux montés de locomotives