Slovenija-Nova Gorica: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
2022/S 131-374818
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vzdrževanje IKT infrastrukture Elektro Primorske (3 leta)
Referenčna številka dokumenta: 2-S/2022
II.1.2)Glavna koda CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4)Kratek opis:
Vzdrževanje IKT infrastrukture Elektro Primorske. Natančnejši opis se nahaja v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.2.4)Opis javnega naročila: